HiKoki DH18DPBW4Z akkus SDS-plus fúrókalapács (akku és töltő nélkül)
18 V, 1.3 J, 2.1 kg, RFC visszaható erő elleni védelem
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH18DPBW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Ütésszám (Low): 0 - 4100 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 18 mm
Furatátmérő acélban: 13 mm
Furatátmérő fában: 18 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 235 mm