HiKoki DH40MCWSZ SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1100 W, 10.5 J, 7.1 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH40MCWSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Nagyobb fúrási sebesség, nagyobb bontási teljesítmény.
  • A vésőszár egyetlen mozdulattal, egyszerűen behelyezhető.
  • A módváltó kapcsoló Semleges állásában a vésőszár szöge 12 fokozatban állítható.
  • Nagyobb markolati kapcsoló,kényelmesebb használat.
  • A gép tetején elhelyezett, jól látható nagy kapcsoló segítségével könnyen válthatunk üzemmódot:
    - vésés (bontáskor)
    - semleges (12 fokozatban állítható a vésőszár szöge)
    - fúrás + ütés mód (fúráskor)
  • Porvédett szerszámbefogás SDS-max fúrókhoz.
  • Fokozatmentes fordulatszám és ütésenergia szabályozó.
  • Hitachi fejlesztésű, nagy hatékonyságú rezgéscsillapítás.
  • Puhabetétes "soft" fogantyú.
  • Szögben állítható vésőszár.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • zsír (30 g)
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1100 W
Ütőenergia: 10,5 J
Üresjárati fordulatszám: 620 ford./perc
Ütésszám: 2800 ütés/perc
Furat Ø betonban: 40 mm
Furat Ø betonban fúrókoronával: 105 mm
Teljes hossz: 448 mm