HiKoki UR18DSDLW4Z akkus rádió (akku és töltő nélkül)
14.4 V/18 V vagy 230 V
Egységár (darab):
Cikkszám:
UR18DSDLW4Z
Leírás
  • Kiváló hangzás: dinamikus teljes sávszélességű hangszórók (7W × 2) és hat előprogramozott csatorna.
  • Védőburkolattal ellátott telefontartó.
  • Bluetooth® vezeték nélküli technológia.
  • DAB/DAB+ vevő.
  • IPX4 vízállóság.
  • Hanglejátszás és feltöltés funkció.
  • Behajtható FM antenna gumiból és beépített AM ferrit antenna.
  • Kompatibilis a HiKoki 14,4 V/18 V akkuival, és üzemeltethető AA elemekkel vagy a tartozék AC adapterről is.
Műszaki adatok:
Vezeték nélküli kapcsolat: Bluetooth 4.0 verzió
Frekvenciatartomány: FM 87,5 és 108 MHz / AM 522 és 1629 KHz között
Antenna: gumirozott profi antenna
Hangszóró: 90 mm (8 ohm) x 2
Teljesítmény: AC 5 W x 2 , 14.4 V: 6 W x 2 , 18 V: 7 W x 2
Bemeneti terminál: AUX IN (3,5 mm)
Kimeneti terminál: hangszóró jack / töltőcsatlakozó (5 V 0.5 A)
Áramellátás:
~ felcsúsztatható akkumulátor: DC 14.4 V, 18 V
~ bedugható akkumulátor: DC 14.4 V, 18 V csúszótalpas
~ hálózati áramellátás: AC 230 V (a mellékelt AC-adapter használata esetén)
Víz elleni védelem: IPX 4
Működési idő: kb 19 óra BSL1850 akkuval
Maximális külső méretek: 405 x 312 x 265 mm (visszahúzott antennával)